QLED TV Smart HORIZON 43HQ8560U/D
Producător: Horizon
Cod produs: 43HQ8560U/D
Disponibilitate: În Stoc
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 3 ani
Preţ:
1.740,00RON
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
 Garantia PLUS 1 - 12 luni  - 121,80RON
 Garantia PLUS 2 - 24 luni  - 191,40RON
Cant: - +
Adaugă in Wishlist
Compară produs
Comparare Produse
QLED TV HORIZON SMART 43HQ8560U/D, 43" D-LED, 4K Ultra HD, DVB-S2/T2/C, CME 800Hz, TiVo, Contrast 3000:1, 250 cd/m2, 1x CI+, 3x HDMI (v2.1), 2x USB(v2.0), 1x Optic, 1x AUX, 1x LAN(RJ45), USB Player (AVI,MKV, H.265/HEVC, JPEG), HDR10, Dolby Vision + Dolby Atmos, Hotel TV Mode (Passive), VESA 100 x 100 mm, M4, Middle Stand, Ultra Narrow Design (5mm), Black
Diagonala display 108 cm
Tip TV Smart TV
Tehnologie display QLED
Tehnologie speciala HDR UHD
Claritate imagine 4K
Culoare Negru
Interfata 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 1 x Jack 3.5 mm 3 x HDMI 2.1
Smart TV
Sistem de operare TiVo
Aplicatii Video Streaming YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+
Caracteristici cheie Comenzi vocale Asistent vocal inteligent
Caracteristici video
Rezolutie 3840 x 2160
Tip tehnologie HDR HDR 10 HLG
Tehnologii imagine Dolby Vision HLG HDR 10
Rata de refresh 60 Hz
Tuner digital integrat DVB-C DVB-S2 DVB-T2
Caracteristici audio
Tehnologii audio NICAM Stereo Dolby Atmos Equalizer (5 band)
Sistem audio 2
Putere difuzoare integrate 16 W
Subwoofer integrat Nu
Conectivitate
Conectivitate wireless Bluetooth Wi-Fi
Consum energie
Consum energie electrica 75 W
Consum energie electrica / 1000 ore 51 kWh
Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore 81 kWh
Putere consumata in stand-by 0.5 W
Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE Clasa F
Dimensiuni
Dimensiune cu stand 965 x 208 x 609 mm
Dimensiune fara stand 965 x 87 x 561 mm
Greutate cu stand 8.25 Kg
Greutate fara stand 7 Kg
Dimensiune cutie 1085 x 178 x 710 mm