QLED Smart HORIZON 55HQ8560U/D UHD 4K
Producător: Horizon
Cod produs: 55HQ8560U/D
Disponibilitate: În Stoc
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 3 ani
Preţ:
2.225,00RON
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
 Garantia PLUS 1 - 12 luni  - 155,75RON
 Garantia PLUS 2 - 24 luni  - 244,75RON
Cant: - +
Adaugă in Wishlist
Compară produs
Comparare Produse
QLED TV HORIZON SMART 55HQ8560U/D, 55" D-LED, 4K Ultra HD, DVB-S2/T2/C, CME 800Hz, TiVo, Contrast 3000:1, 250 cd/m2, 1x CI+, 3x HDMI (v2.1), 2x USB(v2.0), 1x Optic, 1x AUX, 1x LAN(RJ45), USB Player (AVI,MKV, H.265/HEVC, JPEG), HDR10, Dolby Vision + Dolby Atmos, Hotel TV Mode (Passive), VESA 200 x 200 mm, M6, Middle Stand, Ultra Narrow Design (5mm), Black
Diagonala display 139 cm
Tip TV Smart TV
Tehnologie display QLED
Tehnologie speciala HDR UHD
Claritate imagine 4K
Culoare Negru
Interfata 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 1 x Jack 3.5 mm 3 x HDMI 2.1
Smart TV
Sistem de operare TiVo
Aplicatii Video Streaming YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+
Caracteristici cheie Comenzi vocale Asistent vocal inteligent
Caracteristici video
Rezolutie 3840 x 2160
Tip tehnologie HDR HDR 10 HLG
Tehnologii imagine Dolby Vision HLG HDR 10
Rata de refresh 60 Hz
Tuner digital integrat DVB-C DVB-S2 DVB-T2
Caracteristici audio
Tehnologii audio NICAM Stereo Dolby Atmos Equalizer (5 band)
Sistem audio 2
Putere difuzoare integrate 20 W
Subwoofer integrat Nu
Conectivitate
Conectivitate wireless Bluetooth Wi-Fi
Consum energie
Consum energie electrica 140 W
Consum energie electrica / 1000 ore 64 kWh
Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore 124 kWh
Putere consumata in stand-by 0.5 W
Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE Clasa E
Dimensiuni
Dimensiune cu stand 1233 x 218 x 760 mm
Dimensiune fara stand 1233 x 87 x 712 mm
Greutate cu stand 13.75 Kg
Greutate fara stand 12 Kg
Dimensiune cutie 1369 x 178 x 867 mm