QLED Smart HORIZON 43HQ8590U/D UHD 4K
Producător: Horizon
Cod produs: 43HQ8590U/D
Disponibilitate: În Stoc
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 3 ani
Preţ:
1.855,00RON
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
 Garantia PLUS 1 - 12 luni  - 129,85RON
 Garantia PLUS 2 - 24 luni  - 204,05RON
Cant: - +
Adaugă in Wishlist
Compară produs
Comparare Produse
QLED TV HORIZON 4K-GTV 43HQ8590U/D, 43" QLED, 4K Ultra HD (2160p), Dolby Vision HDR / HDR10 / HLG, Digital TV-Tuner DVB- S2/T2/C, CME 800Hz, Googlecast + Google Assistant + BT, Contrast 3000:1, 350 cd/m2,1x LAN (RJ45), 1x CI+, 4x HDMI (v2.0), 2x USB v(2.0), 1x USB (v3.0),1x AV IN(Mini), 1x AUX, 1x Optical, Dolby Atmos, VESA 200 x 200 mm, M6, Middle Stand, Black
Diagonala display 109 cm
Tip TV Smart TV
Tehnologie display QLED
Tehnologie speciala HDR UHD
Claritate imagine 4K
Culoare Negru
Interfata USB 3.0 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 1 x Jack 3.5 mm CI+ slot 1 x AV 4 x HDMI 2.0
Smart TV
Sistem de operare Google TV
Aplicatii Video Streaming YouTube Netflix Amazon Prime Disney+ HBO Max SkyShowtime
Caracteristici cheie Comenzi vocale Asistent vocal inteligent
Asistent vocal inteligent Google assistant built in
Caracteristici video
Rezolutie 3840 x 2160
Tip tehnologie HDR HDR 10 HLG
Tehnologii imagine Dolby Vision HLG HDR 10 MEMC
Rata de refresh 60 Hz
Tuner digital integrat DVB-C DVB-S2 DVB-T2
Caracteristici audio
Tehnologii audio Dolby Atmos Dolby Audio
Sistem audio 2
Putere difuzoare integrate 16 W
Subwoofer integrat Nu
Conectivitate
Conectivitate wireless Bluetooth Wi-Fi
Consum energie
Consum energie electrica 100 W
Consum energie electrica / 1000 ore 50 kWh
Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore 51 kWh
Putere consumata in stand-by 0.5 W
Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE Clasa F
Dimensiuni
Dimensiune cu stand 956.5 x 279.8 x 589.2 mm
Dimensiune fara stand 956.5 x 88.5 x 555.8 mm
Greutate cu stand 10 Kg
Greutate fara stand 7.7 Kg
Dimensiune cutie 1060 x 162 x 675 mm