Led TV Smart HORIZON 50HL7590U/D UHD 4K
Producător: Horizon
Cod produs: 50HL7590U/D
Disponibilitate: În Stoc
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 3 ani
Preţ:
1.970,00RON
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
 Garantia PLUS 1 - 12 luni  - 137,90RON
 Garantia PLUS 2 - 24 luni  - 216,70RON
Cant: - +
Adaugă in Wishlist
Compară produs
Comparare Produse
LED TV HORIZON 4K-GTV 50HL7590U/D, 50" D-LED, 4K Ultra HD (2160p), Dolby Vision HDR / HDR10 / HLG + MicroDimming, Digital TV-Tuner DVB- S2/T2/C, CME 400Hz, Googlecast + Google Assistant + BT, Contrast 5000:1, 350 cd/m2,1x LAN (RJ45), 1x CI+, 2x HDMI (v2.0), 2x HDMI (v2.1), 2x USB (v2.0), 1x AV IN(Mini), 1x Optic, Dolby Atmos, VESA 200 x 200 mm, M6, Twin-Foot Stand, Black
Diagonala display 126 cm
Tip TV Smart TV
Tehnologie display LED
Tehnologie speciala HDR
Claritate imagine 4K
Culoare Negru
Interfata 2 x USB 1 x VGA 1 x RJ-45 1 x Jack 3.5 mm 4 x HDMI 1 x S/PDIF 1 x Composite In CI+ slot
Smart TV
Sistem de operare Android
Versiune sistem operare 9.0
Mirroring Android
Asistent vocal inteligent Google assistant built in
Tip procesor Dual Core
Caracteristici video
Rezolutie 3840 x 2160
Tip tehnologie HDR HDR 10 HLG Dolby Vision
Rata de refresh 50 Hz
Tuner digital integrat DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2
Caracteristici audio
Tehnologii audio DTS HD Dolby AC-4 DTS Tru Surround Dolby Audio Processing
Sistem audio 2
Putere difuzoare integrate 20 W
Subwoofer integrat Nu
Conectivitate
Conectivitate wireless Bluetooth Wi-Fi
Consum energie
Consum energie electrica / 1000 ore 71 kWh
Putere consumata in stand-by 0.5 W
Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE Clasa G
Dimensiuni
Dimensiune cu stand 1130 x 208 x 698 mm
Dimensiune fara stand 1130 x 84 x 656 mm
Greutate cu stand 11.25 Kg
Greutate fara stand 9.75 Kg
Dimensiune cutie 1215 x 154 x 780 mm