LED TV DIAMANT Smart 43HL4330F/C FULLHD
Producător: Horizon
Cod produs: 43HL4330F/C
Disponibilitate: În Stoc
Cost livrare:
Bucuresti: GRATUIT
Garantie: 3 ani
Preţ:
1.335,00RON
Pret cu TVA si Timbru Verde.
Extinde garantia
 Garantia PLUS 1 - 12 luni  - 93,45RON
 Garantia PLUS 2 - 24 luni  - 146,85RON
Cant: - +
Adaugă in Wishlist
Compară produs
Comparare Produse
LED TV DIAMANT SMART 43HL4330F/C, 43" D-LED, FULL HD (1080p), CME 200Hz, DVB-S2/T2/C, Contrast 3000:1, 250 cd/m², 1xCI+, 3xHDMI (v1.4), 2xUSB (v2.0), AV IN, AUX, USB Player (AVI, MKV, H.265/HEVC, JPEG, MP3, MP4, 3GP, ASF, WMV, VOB, DAT), VESA 100 x 100 mm, M4, Dark Silver Twin-Foot Stand, Black
Tip TV
Smart TV
Culoare TV
Negru
Rezoluție TV
FHD
Diagonala TV
108 cm
USB TV
2
Ambilight
Nu
HDR
Nu
VESA TV
Tip display TV
Plat
Tehnologie display TV
DLED
WiFi
Yes
Segment
Consumer
Refresh-Rate
60Hz